Victoria Świebodzice | 2:1 | LKS Bystrzyca Górna |
2024-04-13, 17:00:00 Boisko sportowe w Świebodzicach |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 20 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
dzisiaj: 616, wczoraj: 13036
ogółem: 6 753 216
statystyki szczegółowe
Na czwartkowym posiedzeniu Zarządu OZPN Wałbrzych oficjalnie przyklepano podział drużyn w lidze okręgowej seniorów i juniorów oraz w A-klasie. Po reformie III i IV ligi reorganizacja sięgnęła również A-klasę, dokonano podziału na cztery grupy po 14 drużyn.
Skład okręgówek oraz podział grup A-klasowych w rozwinięciu newsa.
Okręgówka seniorzy
Zjednoczeni Żarów s
LKS Bystrzyca Górna
Zdrój Jedlina Zdrój
Nysa Kłodzko
Unia Złoty Stok
Victoria Tuszyn
LKS Gola Świdnicka
Iskra Jaszkowa Dolna
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Grom Witków
Górnik Gorce b
MKS Szczawno zdrój b
Piławianka Piława Górna b
Orlęta Krosnowice b
Niemczanka Niemcza b
Pogoń Duszniki Zdrój b
Okręgówka juniorów
Bielawianka Bielawa
Piast Nowa Ruda
Karolina Jaworzyna Ślaska
Górnik Nowe Miasto
Nysa Kłodzko
Sparta Ziębice
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Polonia Ząbkowice Śląskie
Unia Stare Bogaczowice
Zagłębie Wałbrzych
LKS Bystrzyca Górna
Włókniarz Głuszyca b
Piławianka Piława Górna b
Zjednoczeni Ścinawka Średnia b
Orzeł Lubawka
AKS Strzegom
A-klasa grupa I
Orzeł Lubawka
Sudety Dziećmiorowice
Skalnik Czarny Bór
Orzeł Mieroszów
Joker Jaczków
Włókniarz Głuszyca
KS Walim
Iskra Witków śl
Czarni Wałbrzych
Pogoń Pieszyce
Boxmet Piskorzów
Kłos Lutomia
Unia Stare Bogaczowice
Victoria II Świebodzice
grupa II
Granit Roztoka
Unia Jaroszów
LKS Wiśniowa
Zieloni Mrowiny
Cukrownik Pszenno
Delta Słupice
Dabrobau Makowice
Zryw Łażany
Venus Nowice
Czarni Sieniawka
Darbor Bolesławice
Błękitni Słotwina
Ślęża Tąpadła
Herbapol Stanowice
grupa III
Henrykowianka Henryków
Polonia Ząbkowice Śl
Zieloni Łagiewniki
Koliber Uciechów
Cis Brzeźnica
Sparta Ziębice
Skałki Stolec
LKS Roztocznik
Inter Ożary
LKS Dobrocin
Harnaś Starczówek
Ślęża Ciepłowody
Orzeł Piława Dolna
Tarnowia Tarnów
grupa IV
Polonia Bystrzyca Kłodzka
Śnieżnik Domaszków
Kryształ Stronie Śl
Włókniarz Kudowa Zdrój
Zjednoczeni Ścinawka
Hutnik Szczytna
Polonia Polanica Zdrój
LKS Bierkowice
Szalejów Dolny
Gorzanów
Łomniczanka Łomnica
Wambierzyce
Międzylesie
Wolibórz
Najbliższa kolejka 21 | ||||||||||||||||||||||||
|
|
Klasa Okręgowa » Wałbrzych | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|