W weekend zostały rozegrane dwie kolejki Świdnickiej Ligi Halowej. W sobotnim spotkaniu GAMAFLORA Bystrzyca Górna po golach strzelonych przez Konrada Sajdaka i Łukasza Somalę zremisowała ze S.T.E.P. 2:2. Natomiast w niedzielę rozgromiła Cukrownika 8:0. Bramki strzelili: Kamil Bezegłów 4, Konrad Sajdak 2, Kuba Rosiak i Łukasz Krystyniak po 1.
Piłkarzem 14 kolejki nominowano Gracjana Klimczaka DARBOR
Bramkarzem kolejki Waldemara Jóźwika JAKO TEAM
Wszystkie wyniki spotkań, strzelcy bramek oraz tabela w rozwinięciu newsa.
JAKO TEAM – S.T.E.P. 1:1
DLA JAKO
WOJCIECH SZUBA 1
DLA S.T.E.P.
WOJCIECH CIUBA 1
DARBOR – POLONIŚCI 12:5
DLA DARBORU
GRZEGORZ BOROWY 7
GRACJAN KLIMCZAK 1
MATEUSZ SALAMON 3
PAWEŁ TOBIASZ 1
DLA POLONISTÓW
DAMIAN ŁYNKO 3
SZYMON MUTZNER 2
SPOTKANIE ZALEGŁE:
GAMAFLORA – S.T.E.P. 2:2
DLA GAMAFLORY
ŁUKASZ SOMALA 1
KONRAD SAJDAK 1
DLA S.T.E.P.
WOJCIECH CIUBA 2
Wyniki 14. kolejki
SPOTKANIE ZALEGŁE
BIZNESMENI – CUKROWNIK 4:4
DLA BIZNESMENÓW
MICHAŁ ROSIAK 2
DANIEL KUCHARSKI 1
KRZYSZTOF CWENAR 1
DLA CUKROWNIKA
MARIUSZ KWASZEWSKI 1
MARIUSZ KUTELA 2
MATEUSZ KOZŁOWSKI 1
POLONIŚCI – BIZNESMENI 0:9
DLA BIZNESMENÓW
MICHAŁ PONULAK 1
MICHAŁ ROSIAK 3
ŁUKASZ SCHMIDT 2
DANIEL KUCHARSKI 2
DAMIAN PALIJ 1
CUKROWNIK – GAMAFLORA 0:8
DLA GAMAFLORY
KAMIL BEZEGŁÓW 4
JAKUB ROSIAK 1
KONRAD SAJDAK 2
ŁUKASZ KRYSTYNIAK 1
STALÓWKA – JAKO TEAM 0:1
DLA JAKO
PAWEŁ CHRZAN 1
DARBOR – S.T.E.P. 7:3
DLA DARBORU
GRACJAN KLIMCZAK 1
GRZEGORZ BOROWY 4
RAFAŁ LUBER 1
PAWEŁ TOBIASZ 1
DLA S.T.E.P.
FILIP CIUBA 1
PAWEŁ CZYKIETA 1
TOMASZ SKOWRONEK 1
TABELA
1. JAKO TEAM 31 PKT - 71:17
2. DARBOR 30 PKT - 70:27
3.GAMAFORA 28 PKT - 57:17
4. BIZNESMENI 22 PKT - 53:42
5. S.T.E.P. 16 PKT - 41:48
6. STALÓWKA 15 PKT - 37:38
7. DARBOR II 10 PKT - 21:50
8. CUKROWNIK 7 PKT - 24:76
9. POLONIŚCI 1 PKT - 11:70
KRÓL STRZELCÓW
28 –GRZEGORZ BOROWY
21 – KONRAD SAJDAK
17 – KAMIL BEZEGŁÓW
15 – PAWEŁ TOBIASZ
14 – MACIEJ TURZAŃSKI, WOJCIECH SZUBA
13 – PRZEMYSŁAW OSIENIENKO
12 – MACIEJ MADZIAŁA
11 – MARCIN BAŁUT
10 – ŁUKASZ SCHMIDT, MICHAŁ MORAWSKI
9 – PAWEŁ CHRZAN, MARIUSZ KUTELA, MICHAŁ ROSIAK
8 – W. CIUBA, G. KLIMCZAK
7 – D. LECHNIUK, M. SALAMON, R. LUBER,
6 – M. KUSAJ, R. PIECH, F. CIUBA
5 – W. SZEWCZYK, D. TYMCIK, T. SKOWRONEK,
4- A. KRZYKALSKI, A. KOTUS, M. SIEGIEL, J. ROSIAK, D. KUCHARSKI
3 – W. SKOWRONEK, K. KUSKA, Ł. SZUBA, K. SZCZYGIEŁ, K. KUKLA, M. KRYJAK, SZ. TUZIŃŚKI, D. ŁYNKO, SZ. MUTZNER, D. PALIJ, Ł. KRYSTYNIAK, K. CWENAR, M. KOZŁOWSKI,
2 – K. PIETRZYKOWSKI, M. POJASEK. G. FURMANKIEWICZ, Ł. KOT, K. JAGIEŁA, T. SZMEITER,
K. SZEWCZYK, T. KUSAJ, P. SALAMON, MATEUSZ TURZAŃSKI, K. MATWIEJKO, P. MAZANKA, P. CZYKIETA, M. KWASZEWSKI, M. PONULAK,
1 – S. GONEK, P. MATUSZAK, K. DZIURDZIA, M. MRÓZ, D. CHAJEWSKI, M. KLAG, P. ŁAZARCZYK, M. GRYKA, M. CIEŚLIK, A. SLATAN, J. DEC, SZ. TRAGARZ, E. KLEMIŃSKI, M. KURZEJA, R. JĘDRASIEWICZ, M. PIENIĄŻEK, M. WIRCHNIAŃSKI, O. ŁUSZKIEWICZ, R. LUDWIK, K. HRUSZOWIEC, J. WAWRO, P. BUDNY, Ł. SOMALA