• LKS Bystrzyca Górna - Zjednoczeni Żarów 3:0

AKS Granit Strzegom 9:0 Victoria Świebodzice

TY decydujesz

• autor: szkocki17, 2014-05-17 15:58

Ponawiam apel do osób związanych ze sportem, zawodników i kibiców  celem wypełnienia ankiety '' Strategia Rozwoju Gminy" wystosowanej do mieszkańców przez Urząd Gminy Świdnica.Celem badania jest rozpoznanie problemów społecznych mieszkańców Gminy Świdnica oraz identyfikacja dalszych kierunków rozwoju. Wyniki ankiet przyczynią się do wyznaczenia celów strategicznych i znajdą odzwierciedlenie w tworzonym dokumencie planistycznym Strategii Rozwoju Gminy Świdnica.

• Chciałbym zaznaczyć, że bardzo ważne są Państwa głosy. Mogą zdecydować w jakim kierunku rozwoju Gminy zostaną przeznaczone większe dotacje na inwestycje w najbliższych latach. Nam leży na sercu dobro lokalnego sportu. Jako klub sportowy LKS Bystrzyca Górna przygotowujemy się do napisania projektu i pozyskania funduszy na modernizację boiska w Bystrzycy Górnej oraz wybudowaniu orlika na naszym terenie.W związku z tym potrzebujemy, żeby zamierzenie to znalazło się w Strategi Rozwoju Gminy. Państwo możecie nam w tym pomóc, wystarczy wypełnić ankietę i w pytaniu '' Która z inwestycji powinna znaleźć się planie inwestycyjnym w najbliższych latach" proszę wpisać rozbudowa boiska w Bystrzycy Górnej wraz budową orlika. Jest duża szansa na powstanie tych obiektów, a służyć one będą całemu lokalnemu społeczeństwu poczynając od szkoły podstawowej, ośrodka socjo-terapi, młodzieży po klub seniora kończąc.  Powiedz o tej ankiecie rodzinie, znajomym i poproś, żeby wsparli gminny sport. Z góry dziękuję.

TUTAJ ANKIETA do wypełnienia.

autor: ~paolo 2014-05-18 12:19:50

avatar Dopiero co byla renowacja boiska ;/ bardzo ladny stadion i uwazam ze pompowanie pieniedzy tylko w boisko bystrzycy jest bezsensem. Zamiast w bystrzycy moznaby wnioskowac o taki orlik np. w lubachowie, albo w bojanicach. Te miejscowsci nie maja obiektow gdzie mlodziez moglaby w jakis fajnych warunkach spedzic fajnie czas popoludniami. Ale po co innym wioskom cos budowac jak mozna bezsensownie ladowac gminne pieniadze tylko na bystrzyce i tylko w to boisko ;/ no ilez mozna ;/ mam nadzieje ze Pani Wojt nie bedzie w ten pomysl modernicazji swiezo co odnowionego boiska znowu ladowac tam kase;/ pozdrawiam

autor: ~lks 2014-05-18 14:11:43

avatar Modernizacja boiska polegałaby na odnowieniu i wyrównania płyty boiska oraz dostawieniu jeszcze 100 krzesełek bo nasz stadionik nie spełnia wymogów gry w okręgówce, co do orlika to się zgodzę mozna wybudować go np. Burkatowie lub w innej miejscowości tylko potrzebna jest inicjatywa tamtych mieszkańców. Musimy wszyscy głosować, żeby władze gminy wiedziały, że nasze społeczeństwo domaga się takiego obiektu.

autor: ~dus 2014-05-18 18:43:25

avatar Popieram osoby komentujące wyżej. W gminie są także inne wioski niż Bystrzyca Górna i nie mowie tu o tym że trzeba ominąć te wioske ale można sprawe orlika omówić w innej miejscowości np. ww Burkatów lub inna miejscowość potrzebująca takiego obiektu. A skoro klub nie spełnia warunkow stadionowych gry w lidze Okręgowej to jakim cudem w niej gra? Zawsze mowi sie że to "piłkarze" dbają o boisko więc może ci sami "piłkarze" zbiorą sie jeszcze raz i tak jak wiele lat temu własnymi rękami i środkami poprawią płyte boiska. Z całym szacunkiem ale moim zdaniem nie dla Bystrzycy Górnej orlik. Pozdrawiam.

Zdrój Jedlina-Zdrój LKS Bystrzyca Górna
Zdrój Jedlina-Zdrój   LKS Bystrzyca Górna