statystyki szczegółowe

Aktualności

Punkt z Iskrą

• autor: szkocki17, 2012-10-21 19:55

W niedzielnym spotkaniu LKS Bystrzyca Górna z remisował na wyjeździe z Iskrą Jaszkowa Dolna 1:1. Bramkę otwierającą wynik meczu strzelił w 45 minucie Konrad Sajdak.

Opis meczu w rozwinięciu newsa.

LKS Bystrzyca Górna pojechał do Jaszkowej Dolnej w bardzo okrojonym, bo zaledwie trzynastoosobowym składzie. Z różnych przyczyn osobistych,szkoły  i kontuzji zabrakło kilku zawodników. Na domiar złego, w 22 minucie po nodze leżącego Radka Leśniaka przebiegł  zawodnik gospodarzy. Uraz okazał się na tyle bolesny, że trener Jerzy Żądło  musiał dokonać zmiany.

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, obie ekipy stworzyły sobie po kilka ciekawych sytuacji podbramkowych. Jako pierwszy w 9 minucie, znak do ataku dał Krzysiu Szewczyk.  Po jego strzale głową futbolówkę z wielkim trudem golkiper Iskry sparował na poprzeczkę. W tej samej minucie po rzucie rożnym główka Konrada Sajdaka minimalnie mija słupek bramki. W odpowiedzi gospodarze dwukrotnie strzelają obok bramki LKS-u. W  30 minucie Boguś Zięba wychodzi sam na sam z bramkarzem, ale zamiast strzelać próbuje podawać do Maćka Pieniążka trafiając obrońcę Iskry prosto w nogi. Kilka minut póżniej Krzysiu Bielak pokazuje swój kunszt bramkarski, najpierw wygrywa pojedynek sam na sam z napastnikiem z Jaszkowej, a chwilę potem broni kąśliwy strzał po ziemi . W 45 minucie meczu LKS strzela gola. Boguś Zięba wyłuskuje piłkę obrońcy i zagrywa do Maćka Pieniążka, ten mając przed sobą tylko bramkarza, poczekał chwilę i wyłożył Konradowi Sajdakowi do ''pustaka'' goool do przerwy 1:0.

Druga odsłona spotkania rozpoczęła się od zdecydowanych ataków gospodarzy. Bystrzyca mądrze się broniła, a po przejęciu futbolówki kontratakowała. Bardzo bliski podwyższenia wyniku meczu był Boguś Zięba, jego strzał z szesnastego metra dosłownie o centymetry minął słupek ( co nie którzy cieszyli się, że wpadł gol ). Dwukrotnie Damian Rybarczyk urwał się obrońcą, ale zamiast strzelać na bramkę, niepotrzebnie się kiwał tracąc futbolówkę. W 68 minucie Piotrek Bizoń dostał łokciem w klatkę piersiową, leżąc na boisku miał problemy z oddychaniem. Opuścił plac gry na kilka minut, co skrzętnie wykorzystali gospodarze. Mając przewagę jednego zawodnika zdołali doprowadzić w 72 minucie do wyrównania. Do końca spotkania trwała zaciekła walka o zwycięstwo, ale żadnej ze stron nie udało się przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść. Mecz zakończył się podziałem punktów.

W najbliższą niedzielę LKS Bystrzyca Górna podejmować będzie u siebie lidera wałbrzyskiej okręgówki Zjednoczonych Żarów

• Komentarzy [25]
  • czytano: [1329]

autor: ~wariat 2012-10-22 21:10:50

avatar i znowu remis ponowie kiedy bedzie zwyciestwo na które czekamy i gdzie się podziała nasza drużyna . moze czas na zmiany w skladzie . to na początek . trzeba dac szanse tym co trenują a posadzic tych co nie trenują .

autor: ~wariat 2012-10-22 21:32:07

avatar bielak-jak raz dobre mecze raz troche słabsze ale to pewniak jakich mało w skladzie
max-trzyma obrone ale jego czasem zabawy kończą się zle ale mozna go zaliczyc do dobrych
W SZewczyk pewniak jakich mało
żygi- cały czas prezętuje swiją wysoką forme
K SZewczyk- obecnie najlepszy zawodnik w bystrzycy
figo-brak formy
sajdi- ma mecze dobre i mecze złe forma przeciętna powinien się wziąsc w garsc i zacząc ciężej trenowac
radek-szybki jak wiatr ale to jest jezdziec bez głowy ale forma rosnie i coraz lepiej gra i to jest nie doceniany zawodnik
łuki S- w tym sezonie prezętuje wysoką
DAMIAN R- stara się ale brak mu zgrania ze zespołem
ciuba- Braki w trenigach wychodzią w meczu wolny brak czucia piłki , słabsza kondycja
to pierwsza jedynastka

autor: ~wariat 2012-10-22 21:38:34

avatar rezerwowi .
pieniadz - teraz prezentuje najwyszą forme z piątki napastników ale to chyba za mało na pierwszy skład ?
zięba - mistrz koncówek potrafi wejsc na 20 minut i zrobic wiecejzamieszania pod bramką przeciwnika nisz pozastali napastnicy
kamil B-forma stabilna
bizi - jak by czesciej trenował to swietny zawodnik z niego
bartek cały czas wysoka forma .

autor: ~adwokat 2012-10-22 23:01:47

avatar ,,wariat'' nie wiem czy zauważyłeś ale ze składu z powodu kontuzji wypadło trzech piłkarzy którzy w poprzedniej rundzie strzelali najwięcej bramek Łysoń, Kuczmajwewski i Konefał a Ciuba i Somala ostanie mecze grali z urazami i chwała im za to bo nie byłoby komu grać,widać jest gołym okiem że gra z przodu się nie klei dlatego nie dolewaj oliwy do ognia.Dodatkowo większość zawodników pracuje na dwie zmiany i niestety zmuszeni są trenować co drugi tydzień. A z tą oceną niektórych zawodników to trochę cię poniosło.

autor: ~wariat 2012-10-23 17:56:06

avatar słyszałem ze ciuba chce odejsc do niszej ligi w szukaniu farmy strzeleckiej

autor: ~do wariat 2012-10-23 19:30:09

avatar Chyba cie gosciu troszke pojebalo z ta ocena co niektorych zawodnikow hahahaha

autor: ~kibic z Kątek 2012-10-23 19:53:53

avatar Ciuba robi was w balona, gra w LZS w drużynie Katek, tam jest zdrowy i zapierdziela az miło. Pozdrawiam

autor: ~do wariat 2012-10-23 20:39:56

avatar Pojebalo cIe co to opisywanuia ludzi z druzyny ...Lecz sie!!!

autor: ~wariat 2012-10-23 22:29:17

avatar ciuba gra w lzs jak tylko morze bo nie trenuje i napewno chce znalesc forme

autor: ~anonim 2012-10-23 23:42:09

avatar wariat ile masz lat?...bo poziom Twojej ortografii wskazuje jakiegoś gimbusa albo innego trolla

autor: ~wariat 2012-10-24 14:52:04

avatar moze z ortografi nie jestem ale widzie ze druzyna nie pokazuje wysokiego poziomu gry nie które drurzyny w ,,B" klasie prezętyją wyszy poziom gry

autor: ~kibic z kątek 2012-10-24 19:58:00

avatar Tak Ciuba łapie formę grając w LZS ,ale grając w sobotę jeżeli Kątki grają u siebie, a w niedzilę o 11 na wyjeździe, to tej formy to raczej nie złapie, co na to trener Bystrzycy.
Pozdrawiam

autor: ~kibic 2012-10-24 19:59:20

avatar To samo robił w Cukrowniku dlatego się go pozbyli.

autor: ~wariat 2012-10-24 20:07:32

avatar ciuba i tak jest słaby czy gra w bystrzycy czy w kątkach tu i tu kopie się po głowie

autor: ~mędrzec 2012-10-24 20:33:15

avatar Panowie odpuście sobie polemikę z jak sam się zwie wariatem. Koleś próbuje namieszać w naszej drużynie i zepsuć atmosferę. Zapewne ma w tym jakiś cel, proponuję olać gościa a najlepiej zarejstrowac do do specjalisty.

autor: ~kibic 2012-10-24 20:36:39

avatar szkoda, że poszliście w układ z Bystrzycą Dolną, to wam w niczym nie pomaga,efekty(FINANSOWE) już niedługo po wycofaniu juniorów mł. Zobaczycie będzie podobnie z seniorami. Pamiętajcie hytry dwa razy traci. Sądzę, że lepszy układ byłby z Burkatowem, tam są poukładani ludzie i lojalni, którzy chcieli z wami wspólpracować (tam prawie wszyscy działacze grali kidyś w Bystrzycy). A wy ich tak wyrolowaliście zabierając zawodników, ale jak mówię to są rozsądni ludzie, wiedz,a co robią i już odbudowali drużynę.Szkoda bo znowu w Burkatowie poraz kolejny zawiedli sie na Bystrzycy, a wiem jak liczyli na wspo

autor: ~napadzior.w 2012-10-24 21:43:22

avatar atmosfera w bystrzycy jest super i nic jej nie zakłuci . wiem bo gram i jestem zadowolony piłkarz płkarza wspiera . co mecz dajemy z siebie wszystko pozdro

autor: ~lool 2012-10-25 10:50:07

avatar układ Bystrzyca Górna-Burkatów? chyba kogoś pogieło,to jak układ Legia-Lech Poznań

autor: ~kibic 2012-10-25 19:39:44

avatar tu ne chodzi o układy a o zdrową współpracę która byłaby korzysna dla obu stron.Jednak nie wszyscy są to wstanie zrozumieć. Pozdrawiam

autor: ~anonim 2012-10-25 20:03:03

avatar A co tu rozumieć Gryf Burkatów występowałby pod nazwą LKS Bystrzyca Górna? bo tylko tak można myśleć o współpracy a co Burkatów ma do zaoferowania? piłkarzy, zaplecze, co???

autor: ~pinki 2012-10-25 22:01:07

avatar A co Dolna miała do zaoferowania zrobiliście nas w balona. Burkatów nie dajcie się wciągnąć w żadne biznesy z Górną. Grajcie swoje bez łachy tak jak powinna zrobić Dolna!!!!

autor: ~Andrzej 2012-10-26 05:38:48

avatar Pinki ty jeszcze nie wytrzeźwiałeś ? Jak na razie to Bystrzyca Górna zbiera baty za to co dzieje się w Dolnej. A ty dalej swoje jeżeli jesteś taki mocny i uważasz inaczej to pokaż co potrafisz i przestań w końcu żalić się "ja nie chciałem itd. ale zarząd Waszego Klubu chciał a ty jeden nie i wylewasz swoje żale tutaj. Żal mi cię Pinki...

autor: ~do pinki 2012-10-26 11:36:44

avatar pewnie jest jakimś nie dowartościowanym zjebem i tylko na chat-cie jesteś taki mądry,trzba było przyjśc na zebranie zarządu i podjąć decyzje-to gdzie wtedy byłeś.I po co mieszasz w to jeszcze Burkatów,co oni mają do tego-przyszedł trener po układał drużyne i chłpaki grają.Gdyby chłpopaki z dolnej chodzili z takim zaangarzowaniem na treningi to pewnie wyniki byłyby lepsze.Z drugej strony powedz gdzie była by drużyna z dolnej gdyby nie ta fuzja-czy wogóle by była?Nie wiem o co wam chodzi -wszystkim tym którzy tak narzekaja jakiś nie dosyt,co b-klasa słabo stoi w tabeli,jeśli tyak to przyjdz na trening zapraszm pokażesz jaki jesteś cwaniak na boisku -a może lepiej idź pod sklep tam napewno idzie ci lepiej...i fuck off nie dowiarkom!!!

autor: ~do kibic 2012-10-26 11:41:47

avatar chodzi mi głonie o "wy rolowanie" burkatowa z zawodnikam- chłopaki mieli dośc przegrywania,chcieli pograc w piłke wiec odeszli nikogo nie trzeba było namawiać,każdy teraz tak gada kiedy przyszedł trener i im sie układa,wreszcie coś tam sie zaczeło dziać,wiec dajcie spokój z tymi nie potrzebnymi nikomu komentarzami i cieszcie sie z tego ze jest dobrze.Czemu nikt sie tym nie zają w tamtym sezonie keidy burkatów nie jeździł na mecze bo nie było składu/cieszcie sie że jest jak jest.

autor: ~burkatów 2012-10-29 18:03:27

avatar nie wciągajcie nas w tę dyskusję my nie mamy do nikogo pretęsji,grali było fajnie, że chcieli, poszli do innego klubu i niech się im wiedzie, a unas raz lepij raz gorzej a nas to cieszy i robimy swoje. Burkatów pozdrawia i życzymy obu drużynom jak najlepszych wyników.