statystyki szczegółowe

Aktualności

Grom pogrążył Bystrzycę

• autor: szkocki17, 2012-10-14 20:02

LKS Bystrzyca Górna przegrał na swoim obiekcie z Gromem Witków 1:2.Jedynego gola dla bystrzyczan strzelił Wojtek Ciuba.

Więcej o meczu w rozwinięciu newsa.

Treningi:

czwartek godz.16.30 boisko w Bystrzycy Dolnej

piątek  godz.16.30  boisko w Bystrzycy Górnej

Kolejne słabe spotkanie w wykonaniu LKS Bystrzyca Górna.  Grom Witków nie prezentował się nazbyt rewelacyjnie, ale przy biernej postawie bystrzyckich piłkarzy wywieźli trzy punkty.

Pierwsza odsłona spotkania to minimalna przewaga Gromu. Od początku meczu wyglądało, jakby Bystrzyca przestraszyła się swojego przeciwnika. Cofnęła się na swoją połowę, momentami ograniczając się tylko przeważnie do przeszkadzania piłkarzom z Witkowa w rozgrywaniu piłki. Gra toczyła się przeważnie w środkowej strefie boiska, a sytuacji bramkowych było jak na lekarstwo. Wiało po prostu nudą. Trybuny ożywiły się dopiero pod koniec pierwszej połowy. W 44 minucie Wojtek Ciuba wykorzystuje dokładne podanie od Maksyma Niedziałkowskiego, ogrywa obrońcę i z ostrego kąta pokonuje bramkarza gości. Gdy się wydawało, że takim wynikiem zakończy się pierwsze 45 minut meczu, w drugiej minucie doliczonego czasu Grom doprowadza do wyrównania. Do przerwy 1:1.

W drugiej części spotkania piłkarze LKS-u troszkę się ożywili,co spowodowało, że gra się wyrównała. Dużo było walki w środkowej strefie boiska, ale cóż z tego skoro pod bramkami dalej wiało nudą. W 65 minucie, Grom przeprowadza zabójczą kontrę,dającą prowadzenie,a jak się później okazało zwycięstwo w tym meczu. Bystrzyczanie  do ostatniego gwizdka sędziego próbowali odmienić losy tego spotkania, jednak nie mogli znaleźć sposobu na pokonanie dobrze grającej defensywy Gromu. I tak porażka 1:2 staje się faktem.

Kolejne spotkanie w najbliższą niedzielę. LKS Bystrzyca Górna o godz.15.00 zmierzy się na wyjeździe z Iskrą Jaszkowa Dolna.