LKS Bystrzyca Górna - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Skałki Stolec - Zjednoczeni Żarów 3:3
  • Orzeł Lubawka - Zdrój Jedlina Zdrój 0:4
  • Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Victoria Tuszyn 4:0
  • LKS Bystrzyca Górna - Grom Witków 5:6
  • Kryształ Stronie Śląskie - Iskra Jaszkowa Dolna 5:2
  • Granit Roztoka - MKS Szczawno Zdrój 3:0
  • Pogoń ZEM Duszniki - Piast Nowa Ruda 2:3
  • Victoria Świebodzice - Piławianka Piława Górna 1:1
  •        

Zegar

Przekaż 1%

Patron Medialny

Logowanie

Ostatnie spotkanie

LKS Bystrzyca GórnaGrom Witków
LKS Bystrzyca Górna 5:6 Grom Witków
2018-06-17, 11:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 30
Skałki Stolec 3:3 Zjednoczeni Żarów
Orzeł Lubawka 0:4 Zdrój Jedlina Zdrój
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 4:0 Victoria Tuszyn
LKS Bystrzyca Górna 5:6 Grom Witków
Kryształ Stronie Śląskie 5:2 Iskra Jaszkowa Dolna
Granit Roztoka 3:0 MKS Szczawno Zdrój
Pogoń ZEM Duszniki 2:3 Piast Nowa Ruda
Victoria Świebodzice 1:1 Piławianka Piława Górna

Losowa galeria

Juniorzy ze Szczytem Boguszów 17.11.2013
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 158, wczoraj: 248
ogółem: 2 581 905

statystyki szczegółowe

Tabela

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
bz 24 62 20 2 2 114 - 32 +82
2.
herb
bz 24 49 15 4 5 82 - 51 +31
3.
herb
bz 24 47 14 5 5 66 - 39 +27
4.
herb
plus 24 38 12 2 10 53 - 62 -9
5.
herb
plus 24 38 11 5 8 79 - 64 +15
6.
herb
bz 24 37 11 4 9 52 - 51 +1
7.
herb
minus 24 35 10 5 9 78 - 60 +18
8.
herb
bz 24 31 8 7 9 64 - 51 +13
9.
bz 24 26 7 5 12 43 - 54 -11
10.
plus 24 26 8 2 14 51 - 64 -13
11.
herb
minus 24 26 7 5 12 57 - 69 -12
12.
herb
minus 24 18 5 3 16 33 - 82 -49
13.
herb
bz 24 10 3 1 20 33 - 126 -93

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
12 31 10 1 1 58 - 11 +47
2.
herb
12 28 9 1 2 39 - 19 +20
3.
herb
12 23 7 2 3 46 - 27 +19
4.
herb
12 23 7 2 3 35 - 27 +8
5.
herb
12 22 7 1 4 32 - 32 0
6.
herb
12 22 6 4 2 47 - 32 +15
7.
herb
12 20 6 2 4 37 - 20 +17
8.
herb
12 17 5 2 5 36 - 21 +15
9.
herb
12 15 4 3 5 25 - 32 -7
10.
12 13 4 1 7 28 - 28 0
11.
12 12 3 3 6 23 - 25 -2
12.
herb
12 11 3 2 7 18 - 36 -18
13.
herb
12 10 3 1 8 25 - 46 -21

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
12 31 10 1 1 56 - 21 +35
2.
herb
12 27 8 3 1 29 - 19 +10
3.
herb
12 21 6 3 3 43 - 32 +11
4.
herb
12 16 5 1 6 21 - 30 -9
5.
herb
12 16 5 1 6 32 - 32 0
6.
12 14 4 2 6 20 - 29 -9
7.
herb
12 14 4 2 6 17 - 24 -7
8.
herb
12 14 3 5 4 28 - 30 -2
9.
12 13 4 1 7 23 - 36 -13
10.
herb
12 12 3 3 6 32 - 33 -1
11.
herb
12 11 3 2 7 32 - 37 -5
12.
herb
12 7 2 1 9 15 - 46 -31
13.
herb
12 0 0 0 12 8 - 80 -72

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
Bielawianka II Bielawa
12 32 10 2 0 62 - 15 +47
2.
Płomień Sokolniki
12 27 9 0 3 26 - 19 +7
3.
Orzeł Witoszów
12 25 7 4 1 38 - 20 +18
4.
LKS Bystrzyca Górna II
12 24 7 3 2 31 - 19 +12
5.
Sparta Oleszna
12 21 6 3 3 36 - 24 +12
6.
Błękitni Owiesno
12 19 6 1 5 29 - 35 -6
7.
Flamenco Zebrzydów
12 17 5 2 5 30 - 20 +10
8.
Gryf Burkatów
12 15 4 3 5 34 - 33 +1
9.
Sparta Ostroszowice
12 11 3 2 7 14 - 30 -16
10.
Zryw Gola Świdnicka
12 10 2 4 6 22 - 31 -9
11.
Dąb Mościsko
12 9 2 3 7 19 - 38 -19
12.
Zgoda Grodziszcze
12 7 2 1 9 21 - 50 -29
13.
Sudety Kątki
12 3 1 0 11 14 - 42 -28

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
Bielawianka II Bielawa
12 30 10 0 2 52 - 17 +35
2.
Orzeł Witoszów
12 24 8 0 4 44 - 31 +13
3.
LKS Bystrzyca Górna II
12 23 7 2 3 35 - 20 +15
4.
Gryf Burkatów
12 23 7 2 3 45 - 31 +14
5.
Sudety Kątki
12 23 7 2 3 37 - 22 +15
6.
Zryw Gola Świdnicka
12 21 6 3 3 42 - 20 +22
7.
Błękitni Owiesno
12 19 6 1 5 24 - 27 -3
8.
Dąb Mościsko
12 17 5 2 5 38 - 31 +7
9.
Sparta Oleszna
12 14 4 2 6 42 - 36 +6
10.
Płomień Sokolniki
12 10 2 4 6 26 - 32 -6
11.
Flamenco Zebrzydów
12 9 2 3 7 13 - 34 -21
12.
Sparta Ostroszowice
12 7 2 1 9 19 - 52 -33
13.
Zgoda Grodziszcze
12 3 1 0 11 12 - 76 -64

Tabela ligowa - zestawienie

Drużyna12345678910111213
1. LKS Bystrzyca Górna II XXX 1:00:27:11:33:04:12:24:11:24:53:37:0
2. Płomień Sokolniki2:2 XXX 1:70:03:111:03:13:11:62:12:42:15:3
3. Bielawianka II Bielawa8:06:0 XXX 3:06:09:01:22:04:23:01:17:58:1
4. Sudety Kątki1:10:21:6 XXX 1:312:01:21:23:20:63:12:33:0
5. Gryf Burkatów1:63:21:47:3 XXX 10:13:24:42:27:22:23:34:1
6. Zgoda Grodziszcze2:31:31:102:32:8 XXX 3:14:42:11:31:54:22:3
7. Błękitni Owiesno0:32:23:41:35:34:2 XXX 2:14:35:11:82:13:1
8. Zryw Gola Świdnicka3:54:01:22:15:012:02:3 XXX 2:40:01:43:11:1
9. Sparta Oleszna2:21:23:45:21:56:16:13:3 XXX 2:08:54:15:1
10. Flamenco Zebrzydów0:32:14:40:32:23:02:46:03:3 XXX 0:10:11:3
11. Orzeł Witoszów0:14:22:15:33:14:32:02:33:36:0 XXX 4:14:1
12. Dąb Mościsko0:10:01:82:41:54:02:21:14:30:37:5 XXX 3:0
13. Sparta Ostroszowice0:20:33:42:02:12:11:20:71:22:22:23:10 XXX

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 31

Kalendarium

19

06-2018

wtorek

20

06-2018

środa

21

06-2018

czwartek

22

06-2018

piątek

23

06-2018

sobota

24

06-2018

niedziela

25

06-2018

pon.

Statystyki drużyny

Partnerzy

 

 

Miejsce na Twoją
REKLAMĘ

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.