LKS Bystrzyca Górna - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Zjednoczeni Żarów - Piławianka Piława Górna 2:1
  • Zdrój Jedlina Zdrój - Piast Nowa Ruda 1:6
  • MKS Szczawno Zdrój - Victoria Tuszyn 0:1
  • LKS Bystrzyca Górna - Orzeł Lubawka 4:1
  • Iskra Jaszkowa Dolna - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 2:2
  • Grom Witków - Pogoń ZEM Duszniki 4:1
  • Victoria Świebodzice - Skałki Stolec 1:2
  • Kryształ Stronie Śląskie - Granit Roztoka 6:2
  •        

Zegar

Przekaż 1%

Patron Medialny

Logowanie

Ostatnie spotkanie

LKS Bystrzyca GórnaOrzeł Lubawka
LKS Bystrzyca Górna 4:1 Orzeł Lubawka
2018-04-22, 16:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 20
Zjednoczeni Żarów 2:1 Piławianka Piława Górna
Zdrój Jedlina Zdrój 1:6 Piast Nowa Ruda
MKS Szczawno Zdrój 0:1 Victoria Tuszyn
LKS Bystrzyca Górna 4:1 Orzeł Lubawka
Iskra Jaszkowa Dolna 2:2 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Grom Witków 4:1 Pogoń ZEM Duszniki
Victoria Świebodzice 1:2 Skałki Stolec
Kryształ Stronie Śląskie 6:2 Granit Roztoka

Losowa galeria

Rozdanie pucharów w Gminnej Lidze Halowej 2010/2011
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 121, wczoraj: 1113
ogółem: 2 557 632

statystyki szczegółowe

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-08-20 Płomień Sokolniki pauza ---
2017-08-20 Bielawianka II Bielawa 8:1 Sparta Ostroszowice zobacz ›
2017-08-20 Sudety Kątki 2:3 Dąb Mościsko zobacz ›
2017-08-20 Zgoda Grodziszcze 1:3 Flamenco Zebrzydów zobacz ›
2017-08-20 Błękitni Owiesno 4:3 Sparta Oleszna zobacz ›
2017-08-20 LKS Bystrzyca Górna II 2:2 Zryw Gola Świdnicka relacja ›
2017-08-20 Gryf Burkatów 2:2 Orzeł Witoszów zobacz ›
2017-08-27 Płomień Sokolniki 1:7 Bielawianka II Bielawa zobacz ›
2017-08-27 Sparta Ostroszowice 2:0 Sudety Kątki zobacz ›
2017-08-27 Dąb Mościsko 1:5 Gryf Burkatów zobacz ›
2017-08-27 Orzeł Witoszów 4:3 Zgoda Grodziszcze zobacz ›
2017-08-27 Flamenco Zebrzydów 2:4 Błękitni Owiesno zobacz ›
2017-08-27 Sparta Oleszna 2:2 LKS Bystrzyca Górna II relacja ›
2017-08-27 Zryw Gola Świdnicka pauza ---
2017-09-03 Bielawianka II Bielawa pauza ---
2017-09-03 Sudety Kątki 0:2 Płomień Sokolniki zobacz ›
2017-09-03 Gryf Burkatów 4:1 Sparta Ostroszowice zobacz ›
2017-09-03 Zgoda Grodziszcze 4:2 Dąb Mościsko zobacz ›
2017-09-03 Błękitni Owiesno 1:8 Orzeł Witoszów zobacz ›
2017-09-03 LKS Bystrzyca Górna II 1:2 Flamenco Zebrzydów relacja ›
2017-09-03 Zryw Gola Świdnicka 2:4 Sparta Oleszna zobacz ›
2017-09-10 Sparta Oleszna pauza ---
2017-09-10 Flamenco Zebrzydów 6:0 Zryw Gola Świdnicka zobacz ›
2017-09-10 Orzeł Witoszów 0:1 LKS Bystrzyca Górna II relacja ›
2017-09-10 Dąb Mościsko 2:2 Błękitni Owiesno zobacz ›
2017-09-10 Sparta Ostroszowice 2:1 Zgoda Grodziszcze zobacz ›
2017-09-10 Płomień Sokolniki 3:1 Gryf Burkatów zobacz ›
2017-09-10 Bielawianka II Bielawa 3:0 Sudety Kątki zobacz ›
2017-09-17 Sudety Kątki pauza ---
2017-09-17 Gryf Burkatów 1:4 Bielawianka II Bielawa zobacz ›
2017-09-17 Zgoda Grodziszcze 1:3 Płomień Sokolniki zobacz ›
2017-09-17 Błękitni Owiesno 3:1 Sparta Ostroszowice zobacz ›
2017-09-17 LKS Bystrzyca Górna II 3:3 Dąb Mościsko relacja ›
2017-09-17 Zryw Gola Świdnicka 1:4 Orzeł Witoszów zobacz ›
2017-09-17 Sparta Oleszna 2:0 Flamenco Zebrzydów zobacz ›
2017-09-24 Flamenco Zebrzydów pauza ---
2017-09-24 Orzeł Witoszów 3:3 Sparta Oleszna zobacz ›
2017-09-24 Dąb Mościsko 1:1 Zryw Gola Świdnicka zobacz ›
2017-09-24 Sparta Ostroszowice 0:2 LKS Bystrzyca Górna II relacja ›
2017-09-24 Płomień Sokolniki 3:1 Błękitni Owiesno zobacz ›
2017-09-24 Bielawianka II Bielawa 9:0 Zgoda Grodziszcze zobacz ›
2017-09-24 Sudety Kątki 1:3 Gryf Burkatów zobacz ›
2017-10-01 Gryf Burkatów pauza ---
2017-10-01 Zgoda Grodziszcze 2:3 Sudety Kątki zobacz ›
2017-10-01 Błękitni Owiesno 3:4 Bielawianka II Bielawa zobacz ›
2017-10-01 LKS Bystrzyca Górna II 1:0 Płomień Sokolniki relacja ›
2017-10-01 Zryw Gola Świdnicka 1:1 Sparta Ostroszowice zobacz ›
2017-10-01 Sparta Oleszna 4:1 Dąb Mościsko zobacz ›
2017-10-01 Flamenco Zebrzydów 0:1 Orzeł Witoszów zobacz ›
2017-10-08 Orzeł Witoszów pauza ---
2017-10-08 Dąb Mościsko 0:3 Flamenco Zebrzydów zobacz ›
2017-10-08 Sparta Ostroszowice 1:2 Sparta Oleszna zobacz ›
2017-10-08 Płomień Sokolniki 3:1 Zryw Gola Świdnicka zobacz ›
2017-10-08 Bielawianka II Bielawa 8:0 LKS Bystrzyca Górna II relacja ›
2017-10-08 Sudety Kątki 1:2 Błękitni Owiesno zobacz ›
2017-10-08 Gryf Burkatów 10:1 Zgoda Grodziszcze zobacz ›
2017-10-15 Zgoda Grodziszcze pauza ---
2017-10-15 Błękitni Owiesno 5:3 Gryf Burkatów zobacz ›
2017-10-15 LKS Bystrzyca Górna II 7:1 Sudety Kątki relacja ›
2017-10-15 Zryw Gola Świdnicka 1:2 Bielawianka II Bielawa zobacz ›
2017-10-15 Sparta Oleszna 1:2 Płomień Sokolniki zobacz ›
2017-10-15 Flamenco Zebrzydów 1:3 Sparta Ostroszowice zobacz ›
2017-10-15 Orzeł Witoszów 4:1 Dąb Mościsko zobacz ›
10  2017-10-22 Dąb Mościsko pauza ---
10  2017-10-22 Sparta Ostroszowice 2:2 Orzeł Witoszów zobacz ›
10  2017-10-22 Płomień Sokolniki 2:1 Flamenco Zebrzydów zobacz ›
10  2017-10-22 Sudety Kątki 1:2 Zryw Gola Świdnicka zobacz ›
10  2017-10-22 Gryf Burkatów 1:6 LKS Bystrzyca Górna II relacja ›
10  2017-10-22 Zgoda Grodziszcze 3:1 Błękitni Owiesno zobacz ›
10  2017-10-22 Bielawianka II Bielawa 4:2 Sparta Oleszna zobacz ›
11  2017-10-29 Błękitni Owiesno pauza ---
11  2017-10-29 LKS Bystrzyca Górna II 3:0 Zgoda Grodziszcze relacja ›
11  2017-10-29 Zryw Gola Świdnicka 5:0 Gryf Burkatów zobacz ›
11  2017-10-29 Sparta Oleszna 5:2 Sudety Kątki zobacz ›
11  2017-10-29 Flamenco Zebrzydów 4:4 Bielawianka II Bielawa zobacz ›
11  2017-10-29 Orzeł Witoszów 4:2 Płomień Sokolniki zobacz ›
11  2017-10-29 Dąb Mościsko 3:0 Sparta Ostroszowice zobacz ›
12  2017-11-05 Sparta Ostroszowice pauza ---
12  2017-11-05 Płomień Sokolniki 2:1 Dąb Mościsko zobacz ›
12  2017-11-05 Bielawianka II Bielawa 1:1 Orzeł Witoszów zobacz ›
12  2017-11-05 Sudety Kątki 0:6 Flamenco Zebrzydów zobacz ›
12  2017-11-05 Gryf Burkatów 2:2 Sparta Oleszna zobacz ›
12  2017-11-05 Zgoda Grodziszcze 4:4 Zryw Gola Świdnicka zobacz ›
12  2017-11-05 Błękitni Owiesno 0:3 LKS Bystrzyca Górna II relacja ›
13  2017-11-11 LKS Bystrzyca Górna II pauza ---
13  2017-11-11 Zryw Gola Świdnicka 2:3 Błękitni Owiesno zobacz ›
13  2017-11-11 Sparta Oleszna 6:1 Zgoda Grodziszcze zobacz ›
13  2017-11-11 Flamenco Zebrzydów 2:2 Gryf Burkatów zobacz ›
13  2017-11-11 Orzeł Witoszów 5:3 Sudety Kątki zobacz ›
13  2017-11-11 Dąb Mościsko 1:8 Bielawianka II Bielawa zobacz ›
13  2017-11-11 Sparta Ostroszowice 0:3 Płomień Sokolniki zobacz ›
14  2018-05-03 Płomień Sokolniki pauza ---
14  2018-05-03 Sparta Ostroszowice Bielawianka II Bielawa 11:00
14  2018-05-03 Dąb Mościsko Sudety Kątki 11:00
14  2018-05-03 Flamenco Zebrzydów Zgoda Grodziszcze 11:00
14  2018-05-03 Sparta Oleszna Błękitni Owiesno 13:00
14  2018-05-03 Zryw Gola Świdnicka LKS Bystrzyca Górna II 11:00
14  2018-05-03 Orzeł Witoszów Gryf Burkatów 11:00
15  2018-03-25 Bielawianka II Bielawa 6:0 Płomień Sokolniki zobacz ›
15  2018-03-25 Sudety Kątki 3:0 Sparta Ostroszowice zobacz ›
15  2018-03-25 Zgoda Grodziszcze 1:5 Orzeł Witoszów zobacz ›
15  2018-03-25 LKS Bystrzyca Górna II 4:1 Sparta Oleszna relacja ›
15  2018-03-25 Zryw Gola Świdnicka pauza ---
15  2018-03-31 Błękitni Owiesno 5:1 Flamenco Zebrzydów zobacz ›
15  2018-05-09 Gryf Burkatów Dąb Mościsko 17:00
16  2018-04-08 Bielawianka II Bielawa pauza ---
16  2018-04-08 Płomień Sokolniki 0:0 Sudety Kątki zobacz ›
16  2018-04-08 Sparta Ostroszowice 2:1 Gryf Burkatów zobacz ›
16  2018-04-08 Dąb Mościsko 4:0 Zgoda Grodziszcze zobacz ›
16  2018-04-08 Orzeł Witoszów 2:0 Błękitni Owiesno zobacz ›
16  2018-04-08 Flamenco Zebrzydów 0:3 LKS Bystrzyca Górna II zobacz ›
16  2018-04-08 Sparta Oleszna 3:3 Zryw Gola Świdnicka zobacz ›
17  2018-04-15 Sparta Oleszna pauza ---
17  2018-04-15 Zryw Gola Świdnicka 0:0 Flamenco Zebrzydów zobacz ›
17  2018-04-15 LKS Bystrzyca Górna II 4:5 Orzeł Witoszów zobacz ›
17  2018-04-15 Błękitni Owiesno 2:1 Dąb Mościsko zobacz ›
17  2018-04-15 Zgoda Grodziszcze 2:3 Sparta Ostroszowice zobacz ›
17  2018-04-15 Gryf Burkatów 3:2 Płomień Sokolniki zobacz ›
17  2018-04-15 Sudety Kątki 1:6 Bielawianka II Bielawa zobacz ›
18  2018-04-22 Sudety Kątki 00:00
18  2018-04-22 Bielawianka II Bielawa 6:0 Gryf Burkatów zobacz ›
18  2018-04-22 Płomień Sokolniki 11:0 Zgoda Grodziszcze zobacz ›
18  2018-04-22 Sparta Ostroszowice 1:2 Błękitni Owiesno zobacz ›
18  2018-04-22 Dąb Mościsko 0:1 LKS Bystrzyca Górna II zobacz ›
18  2018-04-22 Orzeł Witoszów 2:3 Zryw Gola Świdnicka zobacz ›
18  2018-04-22 Flamenco Zebrzydów 3:3 Sparta Oleszna zobacz ›
19  2018-04-29 Flamenco Zebrzydów pauza ---
19  2018-04-29 Sparta Oleszna Orzeł Witoszów 13:00
19  2018-04-29 Zryw Gola Świdnicka Dąb Mościsko 11:00
19  2018-04-29 LKS Bystrzyca Górna II Sparta Ostroszowice 11:00
19  2018-04-29 Błękitni Owiesno Płomień Sokolniki 11:00
19  2018-04-29 Zgoda Grodziszcze Bielawianka II Bielawa 11:00
19  2018-04-29 Gryf Burkatów Sudety Kątki 11:00
20  2018-05-06 Gryf Burkatów pauza ---
20  2018-05-06 Sudety Kątki Zgoda Grodziszcze 11:00
20  2018-05-06 Bielawianka II Bielawa Błękitni Owiesno 11:00
20  2018-05-06 Płomień Sokolniki LKS Bystrzyca Górna II 11:00
20  2018-05-06 Sparta Ostroszowice Zryw Gola Świdnicka 11:00
20  2018-05-06 Dąb Mościsko Sparta Oleszna 11:00
20  2018-05-06 Orzeł Witoszów Flamenco Zebrzydów 11:00
21  2018-05-13 Orzeł Witoszów pauza ---
21  2018-05-13 Flamenco Zebrzydów Dąb Mościsko 11:00
21  2018-05-13 Sparta Oleszna Sparta Ostroszowice 11:00
21  2018-05-13 Zryw Gola Świdnicka Płomień Sokolniki 11:00
21  2018-05-13 LKS Bystrzyca Górna II Bielawianka II Bielawa 11:00
21  2018-05-13 Błękitni Owiesno Sudety Kątki 11:00
21  2018-05-13 Zgoda Grodziszcze Gryf Burkatów 11:00
22  2018-05-20 Zgoda Grodziszcze pauza ---
22  2018-05-20 Gryf Burkatów Błękitni Owiesno 11:00
22  2018-05-20 Sudety Kątki LKS Bystrzyca Górna II 14:00
22  2018-05-20 Bielawianka II Bielawa Zryw Gola Świdnicka 11:00
22  2018-05-20 Płomień Sokolniki Sparta Oleszna 11:00
22  2018-05-20 Sparta Ostroszowice Flamenco Zebrzydów 11:00
22  2018-05-20 Dąb Mościsko Orzeł Witoszów 11:00
23  2018-05-27 Dąb Mościsko pauza ---
23  2018-05-27 Orzeł Witoszów Sparta Ostroszowice 11:00
23  2018-05-27 Flamenco Zebrzydów Płomień Sokolniki 11:00
23  2018-05-27 Zryw Gola Świdnicka Sudety Kątki 11:00
23  2018-05-27 LKS Bystrzyca Górna II Gryf Burkatów 11:00
23  2018-05-27 Błękitni Owiesno Zgoda Grodziszcze 11:00
23  2018-05-27 Sparta Oleszna Bielawianka II Bielawa 13:00
24  2018-06-03 Błękitni Owiesno pauza ---
24  2018-06-03 Zgoda Grodziszcze LKS Bystrzyca Górna II 11:00
24  2018-06-03 Gryf Burkatów Zryw Gola Świdnicka 11:00
24  2018-06-03 Sudety Kątki Sparta Oleszna 11:00
24  2018-06-03 Bielawianka II Bielawa Flamenco Zebrzydów 11:00
24  2018-06-03 Płomień Sokolniki Orzeł Witoszów 11:00
24  2018-06-03 Sparta Ostroszowice Dąb Mościsko 11:00
25  2018-06-10 Sparta Ostroszowice pauza ---
25  2018-06-10 Dąb Mościsko Płomień Sokolniki 11:00
25  2018-06-10 Orzeł Witoszów Bielawianka II Bielawa 11:00
25  2018-06-10 Flamenco Zebrzydów Sudety Kątki 11:00
25  2018-06-10 Sparta Oleszna Gryf Burkatów 11:00
25  2018-06-10 Zryw Gola Świdnicka Zgoda Grodziszcze 11:00
25  2018-06-10 LKS Bystrzyca Górna II Błękitni Owiesno 11:00
26  2018-06-17 LKS Bystrzyca Górna II pauza ---
26  2018-06-17 Błękitni Owiesno Zryw Gola Świdnicka 11:00
26  2018-06-17 Zgoda Grodziszcze Sparta Oleszna 11:00
26  2018-06-17 Gryf Burkatów Flamenco Zebrzydów 11:00
26  2018-06-17 Sudety Kątki Orzeł Witoszów 11:00
26  2018-06-17 Bielawianka II Bielawa Dąb Mościsko 11:00
26  2018-06-17 Płomień Sokolniki Sparta Ostroszowice 11:00

Najbliższe spotkanie

Granit  RoztokaLKS Bystrzyca Górna
Granit Roztoka   LKS Bystrzyca Górna
2018-04-28, 13:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 21
Piast Nowa Ruda - Zjednoczeni Żarów
Victoria Tuszyn - Zdrój Jedlina Zdrój
Granit Roztoka - LKS Bystrzyca Górna
Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Kryształ Stronie Śląskie
Pogoń ZEM Duszniki - Iskra Jaszkowa Dolna
MKS Szczawno Zdrój - Victoria Świebodzice
Piławianka Piława Górna - Grom Witków
Orzeł Lubawka - Skałki Stolec

Kalendarium

23

04-2018

pon.

24

04-2018

wtorek

25

04-2018

środa

LKS Bystrzyca Górna TM - Piławianka Piława Górna - 17:00

26

04-2018

czwartek

27

04-2018

piątek

28

04-2018

sobota

Granit Roztoka - LKS Bystrzyca Górna - 13:00

Unia Złoty Stok - LKS Bystrzyca Górna OJ - 13:30

Bielawianka Bielawa - LKS Bystrzyca Górna - 11:00

UKS Lechia Dzierżoniów - LKS Bystrzyca Górna TM - 09:00

29

04-2018

niedziela

LKS Bystrzyca Górna II - Sparta Ostroszowice - 11:00

Statystyki drużyny

Partnerzy

 

 

Miejsce na Twoją
REKLAMĘ

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.