LKS Bystrzyca Górna - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Skałki Stolec - Zdrój Jedlina Zdrój 3:1
  • Włókniarz Kudowa Zdrój - Grom Witków 2:0
  • Karolina Jaworzyna Śląska - LKS Bystrzyca Górna 0:1
  • Pogoń Pieszyce - Granit Roztoka 3:0
  • Victoria Tuszyn - Górnik Boguszów Gorce 5:0
  • Venus Nowice - Sparta Ziębice 5:2
  • Zamek Kamieniec Ząbkowicki - MKS Szczawno Zdrój 5:0
  • Kryształ Stronie Śląskie - Piławianka Piława Górna 3:2
  •        

Zegar

Przekaż 1%

Patron Medialny

Logowanie

Ostatnie spotkanie

Karolina Jaworzyna ŚląskaLKS Bystrzyca Górna
Karolina Jaworzyna Śląska 0:1 LKS Bystrzyca Górna
2018-10-13, 16:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
Skałki Stolec 3:1 Zdrój Jedlina Zdrój
Włókniarz Kudowa Zdrój 2:0 Grom Witków
Karolina Jaworzyna Śląska 0:1 LKS Bystrzyca Górna
Pogoń Pieszyce 3:0 Granit Roztoka
Victoria Tuszyn 5:0 Górnik Boguszów Gorce
Venus Nowice 5:2 Sparta Ziębice
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 5:0 MKS Szczawno Zdrój
Kryształ Stronie Śląskie 3:2 Piławianka Piława Górna

Losowa galeria

Wyjazdowy mecz z Gromem Witków 18.09.2011
Ładowanie...

BUTTONY

Button i Herb Klubu

 

Partnerzy

  

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 111, wczoraj: 738
ogółem: 2 640 471

statystyki szczegółowe

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-08-26 Zgoda Grodziszcze 2:2 Dąb Mościsko zobacz ›
2018-08-26 Sudety Kątki 6:1 LKS Dobrocin zobacz ›
2018-08-26 Orzeł Witoszów Dolny 0:3 Kłos Lutomia zobacz ›
2018-08-26 Płomień Sokolniki 2:3 LKS Gola Świdnicka zobacz ›
2018-08-26 S.T.E.P Tąpadła Wiry II 0:0 Sparta Oleszna zobacz ›
2018-08-26 LKS Bystrzyca Górna II 8:0 Sparta Przełom Pastuchów relacja ›
2018-08-26 Gryf Burkatów pauza ---
2018-09-02 Zgoda Grodziszcze 1:2 Sudety Kątki zobacz ›
2018-09-02 Dąb Mościsko 0:4 Kłos Lutomia zobacz ›
2018-09-02 Sparta Przełom Pastuchów 4:2 S.T.E.P Tąpadła Wiry II zobacz ›
2018-09-02 Gryf Burkatów 1:4 LKS Bystrzyca Górna II zobacz ›
2018-09-02 Sparta Oleszna 4:2 Płomień Sokolniki zobacz ›
2018-09-02 LKS Gola Świdnicka 3:1 Orzeł Witoszów Dolny zobacz ›
2018-09-02 LKS Dobrocin pauza ---
2018-09-09 LKS Bystrzyca Górna II 2:0 LKS Dobrocin zobacz ›
2018-09-09 Płomień Sokolniki 3:1 Sparta Przełom Pastuchów zobacz ›
2018-09-09 S.T.E.P Tąpadła Wiry II 1:5 Gryf Burkatów zobacz ›
2018-09-09 Sudety Kątki Dąb Mościsko 11:00
2018-09-09 Orzeł Witoszów Dolny 3:0 Sparta Oleszna zobacz ›
2018-09-09 Kłos Lutomia 3:0 LKS Gola Świdnicka zobacz ›
2018-09-09 Zgoda Grodziszcze pauza ---
2018-09-16 Gryf Burkatów 2:0 Płomień Sokolniki zobacz ›
2018-09-16 LKS Dobrocin 4:3 S.T.E.P Tąpadła Wiry II zobacz ›
2018-09-16 Dąb Mościsko 0:5 LKS Gola Świdnicka zobacz ›
2018-09-16 Sparta Oleszna 3:5 Kłos Lutomia zobacz ›
2018-09-16 Sparta Przełom Pastuchów 1:15 Orzeł Witoszów Dolny zobacz ›
2018-09-16 Zgoda Grodziszcze 1:4 LKS Bystrzyca Górna II zobacz ›
2018-09-16 Sudety Kątki pauza ---
2018-09-23 Kłos Lutomia 6:1 Sparta Przełom Pastuchów zobacz ›
2018-09-23 LKS Bystrzyca Górna II 1:2 Sudety Kątki zobacz ›
2018-09-23 S.T.E.P Tąpadła Wiry II 2:2 Zgoda Grodziszcze zobacz ›
2018-09-23 Płomień Sokolniki 1:1 LKS Dobrocin zobacz ›
2018-09-23 LKS Gola Świdnicka 2:2 Sparta Oleszna zobacz ›
2018-09-23 Orzeł Witoszów Dolny 4:1 Gryf Burkatów zobacz ›
2018-09-23 Dąb Mościsko pauza ---
2018-09-30 Sparta Przełom Pastuchów 2:9 LKS Gola Świdnicka zobacz ›
2018-09-30 LKS Dobrocin 2:3 Orzeł Witoszów Dolny zobacz ›
2018-09-30 Zgoda Grodziszcze 1:0 Płomień Sokolniki zobacz ›
2018-09-30 Sudety Kątki 3:0 S.T.E.P Tąpadła Wiry II zobacz ›
2018-09-30 Gryf Burkatów 5:1 Kłos Lutomia zobacz ›
2018-09-30 Dąb Mościsko 1:7 Sparta Oleszna zobacz ›
2018-09-30 LKS Bystrzyca Górna II pauza ---
2018-10-07 Sparta Oleszna Sparta Przełom Pastuchów 11:00
2018-10-07 Kłos Lutomia 0:0 LKS Dobrocin zobacz ›
2018-10-07 LKS Gola Świdnicka 1:1 Gryf Burkatów zobacz ›
2018-10-07 Orzeł Witoszów Dolny 4:0 Zgoda Grodziszcze zobacz ›
2018-10-07 Płomień Sokolniki 1:2 Sudety Kątki zobacz ›
2018-10-07 LKS Bystrzyca Górna II 1:0 Dąb Mościsko zobacz ›
2018-10-07 S.T.E.P Tąpadła Wiry II pauza ---
2018-10-14 Dąb Mościsko 4:0 Sparta Przełom Pastuchów zobacz ›
2018-10-14 LKS Dobrocin 5:0 LKS Gola Świdnicka zobacz ›
2018-10-14 Gryf Burkatów 3:1 Sparta Oleszna zobacz ›
2018-10-14 Zgoda Grodziszcze 2:4 Kłos Lutomia zobacz ›
2018-10-14 Sudety Kątki 0:2 Orzeł Witoszów Dolny zobacz ›
2018-10-14 LKS Bystrzyca Górna II 0:1 S.T.E.P Tąpadła Wiry II zobacz ›
2018-10-14 Płomień Sokolniki pauza ---
2018-10-21 Sparta Przełom Pastuchów Gryf Burkatów 11:00
2018-10-21 Sparta Oleszna LKS Dobrocin 11:00
2018-10-21 S.T.E.P Tąpadła Wiry II Dąb Mościsko 11:00
2018-10-21 Płomień Sokolniki LKS Bystrzyca Górna II 11:00
2018-10-21 Kłos Lutomia Sudety Kątki 11:00
2018-10-21 LKS Gola Świdnicka Zgoda Grodziszcze 11:00
2018-10-21 Orzeł Witoszów Dolny pauza ---
10  2018-10-28 Zgoda Grodziszcze Sparta Oleszna 11:00
10  2018-10-28 Dąb Mościsko Gryf Burkatów 11:00
10  2018-10-28 LKS Bystrzyca Górna II Orzeł Witoszów Dolny 11:00
10  2018-10-28 S.T.E.P Tąpadła Wiry II Płomień Sokolniki 11:00
10  2018-10-28 Sudety Kątki LKS Gola Świdnicka 11:00
10  2018-10-28 LKS Dobrocin Sparta Przełom Pastuchów 13:00
10  2018-10-28 Kłos Lutomia pauza ---
11  2018-11-04 Kłos Lutomia LKS Bystrzyca Górna II 11:00
11  2018-11-04 Orzeł Witoszów Dolny S.T.E.P Tąpadła Wiry II 11:00
11  2018-11-04 Płomień Sokolniki Dąb Mościsko 11:00
11  2018-11-04 Gryf Burkatów LKS Dobrocin 11:00
11  2018-11-04 Sparta Przełom Pastuchów Zgoda Grodziszcze 11:00
11  2018-11-04 Sparta Oleszna Sudety Kątki 13:00
11  2018-11-04 Płomień Sokolniki pauza ---
12  2018-11-11 Zgoda Grodziszcze Gryf Burkatów 11:00
12  2018-11-11 Dąb Mościsko LKS Dobrocin 11:00
12  2018-11-11 LKS Bystrzyca Górna II LKS Gola Świdnicka 11:00
12  2018-11-11 S.T.E.P Tąpadła Wiry II Kłos Lutomia 11:00
12  2018-11-11 Płomień Sokolniki Orzeł Witoszów Dolny 11:00
12  2018-11-11 Sudety Kątki Sparta Przełom Pastuchów 11:00
12  2018-11-11 Sparta Oleszna pauza ---
13  2018-11-18 Kłos Lutomia Płomień Sokolniki 11:00
13  2018-11-18 Orzeł Witoszów Dolny Dąb Mościsko 11:00
13  2018-11-18 LKS Gola Świdnicka S.T.E.P Tąpadła Wiry II 11:00
13  2018-11-18 Gryf Burkatów Sudety Kątki 11:00
13  2018-11-18 LKS Dobrocin Zgoda Grodziszcze 13:00
13  2018-11-18 Sparta Oleszna LKS Bystrzyca Górna II 13:00
13  2018-11-18 Sparta Przełom Pastuchów pauza ---

Najbliższe spotkanie

LKS Bystrzyca GórnaVenus Nowice
LKS Bystrzyca Górna   Venus Nowice
2018-10-21, 15:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 11
Górnik Boguszów Gorce - MKS Szczawno Zdrój
Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Pogoń Pieszyce
Granit Roztoka - Skałki Stolec
Zdrój Jedlina Zdrój - Kryształ Stronie Śląskie
Piławianka Piława Górna - Włókniarz Kudowa Zdrój
Grom Witków - Karolina Jaworzyna Śląska
LKS Bystrzyca Górna - Venus Nowice
Sparta Ziębice - Victoria Tuszyn

Kalendarium

20

10-2018

sobota

Victoria Świebodzice - LKS Bystrzyca Górna OJ - 11:00

21

10-2018

niedziela

LKS Bystrzyca Górna - Venus Nowice - 15:00

Płomień Sokolniki - LKS Bystrzyca Górna II - 11:00

22

10-2018

pon.

23

10-2018

wtorek

24

10-2018

środa

25

10-2018

czwartek

26

10-2018

piątek

Statystyki drużyny

Partnerzy

 

 

Miejsce na Twoją
REKLAMĘ

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.