LKS Bystrzyca Górna - strona oficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:
  • Zjednoczeni Żarów - Skałki Stolec 1:1

Ładowanie...

Weekendowe granie

• autor: szkocki17, 2017-11-10 19:07

W najbliższy weekend 11/12 listopada zostaną rozegrane kolejne mecze ligowe z udziałem drużyn LKS Bystrzyca Górna. Dla zespołów młodzieżowych będzie to ostatnia kolejka spotkań rundy jesiennej.

​W sobotę drużyna juniora młodszego uda się na wyjazdowe spotkanie do Łagiewnik, gdzie o godz.11.00 zmierzy się z Zielonymi.

​W meczu na szczycie ligi okręgowej juniorów starszych, LKS podejmować będzie na swoim stadionie Piasta Nowa Ruda. Początek zawodów piłkarskich w sobotę o godz.14.00.

​W niedzielę seniorzy LKS Bystrzyca Górna gościć będą na swoim stadionie Zjednoczonych Żarów. Pierwszy gwizdek sędziego zaplanowano na godz.14.00.

Bystrzyckie rezerwy w ostatniej kolejce B-klasy pauzują.

Przegrana o poranku

• autor: szkocki17, 2017-11-08 17:06

Dość nietypowo, bo w niedzielę o godz.10.00 swoje spotkanie ligowe rozegrali na wyjeździe seniorzy LKS Bystrzyca Górna.Przeciwnikiem naszej drużyny był Zdrój Jedlina Zdrój. Wczesna pora dnia nie podziałała zbyt mobilizująco na podopiecznych Jerzego Żądło, którzy po słabej grze przegrali z gospodarzami 2:3. Gole dla LKS-u strzelili: Kamil Bezegłów i Łukasz Somala.

Pierwsza połowa była w miarę wyrównanym widowiskiem. Pierwszą groźną sytuację stworzyli bystrzyczanie, niestety Wojtek Szewczyk w sytuacji sam na sam z bramkarzem fatalnie przestrzelił. W odpowiedzi gospodarze zmarnowali dwie "setki". W końcówce pierwszej połowy mocne uderzenie Łukasza Somali, golkiper miejscowych sparował na poprzeczkę. Początek drugiej odsłony meczu był wręcz piorunujący w wykonaniu Zdroju. W przeciągu 10 minut Bartosz Chabrowski ustrzelił hatr-tricka. Bystrzyczanie rzucili się do odrabiania strat. Najpierw w 71 minucie Kamil Bezegłów trafił do siatki, a w 90 minucie Łukasz Somala zdobył kontaktowego gola. Niestety na doprowadzenie do remisu nie starczyło już czasu.

• autor: szkocki17, 2017-11-08 17:05

W sobotę swoje spotkanie ligowe rozegrali juniorzy młodsi LKS Bystrzyca Górna. Po wyrównanym meczu zremisowali na swoim stadionie ze Zjednoczonymi Żarów 3:3. Gole zdobyli: Kuba Dankiewicz, Mateusz Dubojski i Kuba Hajdrych.

W niedzielę bystrzyckie rezerwy pokonały na wyjeździe Błękitnych Owiesno 3:0. Dwa razy bramkarza gospodarzy pokonał Michał Szewczyk, a raz Roman Fiałkowski.

W miniony weekend juniorzy starsi pauzowali.

Seniorzy inkasują trzy punkty

• autor: szkocki17, 2017-10-31 15:44

W niedzielne popołudnie seniorzy LKS Bystrzyca Górna gościli u siebie MKS Szczawno Zdrój. W trudnych warunkach atmosferycznych przyszło obu zespołom rozegrać ligowy pojedynek. Silnie wiejący wiatr, do tego grząskie boisko, bardzo utrudniały piłkarzom w grze. Lepiej do tych warunków dostosowali się podopieczni Jerzego Żądło, aplikując swoim przeciwnikom w drugiej połowie meczu dwa gole. Strzelcami bramek zostali: Kamil Bezegłów i Wojtek Szewczyk.

• autor: szkocki17, 2017-10-31 15:18

Niezwykle udany był miniony weekend dla LKS Bystrzyca Górna. Wszystkie drużyny począwszy od młodzieżowych, po seniorskie wygrały swoje spotkania ligowe. Juniorzy młodsi po golu strzelonym przez Mateusza Dubojskiego pokonali na wyjeździe Gwarka Wałbrzych 1:0.

Wysokim zwycięstwem 6:1 zakończył się mecz juniorów starszych z Zamkiem Gorzanów. Do bramki przeciwnika trafiali: dwukrotnie Aleksander Olejko, a po jednym golu dołożyli Konrad Winiarski, Jan Ożóg, Krzysztof Kotowicz i Mateusz Rymkiewicz.

W niedzielę bystrzyckie rezerwy pokonały u siebie Zgodę Grodziszcze 3:0. Hat-trickiem w tym meczu popisał się Michał Szewczyk.

Weekendowe granie

• autor: szkocki17, 2017-10-27 19:34

W najbliższy weekend 28/29 października 2017 roku zostaną rozegrane kolejne spotkania ligowe z udziałem drużyn LKS Bystrzyca Górna.

​W sobotę juniorzy młodsi udadzą się do Wałbrzycha, gdzie o godz.11.00 zmierzą się z zespołem Gwarka.

​Również w sobotę swój mecz ligowy rozegrają juniorzy starsi. O godz.14.00 podejmować będą na swoim stadionie Zamek Gorzanów.

​W niedzielę swoje spotkania rozegrają seniorzy. Rozpoczniemy od meczu bystrzyckich rezerw, które o godz.11.00 na boisku w Bystrzycy Dolnej gościć będą Zgodę Grodziszcze.

​Na zakończenie piłkarskich zmagań seniorzy LKS Bystrzyca Górna podejmować będą na swoim stadionie MKS Szczawno Zdrój. Pierwszy gwizdek sędziego zaplanowano na godz.14.00.

• autor: szkocki17, 2017-10-25 18:42

W ostatnich tygodniach cieszą osiągane wyniki pozostałych bystrzyckich drużyn. Juniorzy starsi LKS-u pokonali na wyjeździe Nysę Kłodzko 3:2. Gole zdobyli: Michał Żurek, Bartek Niedziałkowski i Paweł Bizoń. Było to już trzecie zwycięstwo z rzędu podopiecznych Maksymiliana Niedziałkowskiego, tym samym awansowali na trzecie miejsce w tabeli.

​W Bundeslidze doszło do derbowego pojedynku bystrzyckich rezerw z Gryfem Burkatów. Zwyciesko z tej konfrontacji wyszedł LKS II gromiąc na wyjeździe swoich przeciwników 6:1. Gole zdobyli: Roman Fiałkowski 2, Bartek Mottel, Paweł Somala, Michał Szewczyk i Michał Kobiela. Zdobyte trzy punkty pozwoliły usadowić się rezerwą na trzecim miejscu w tabeli.

Zespół juniora młodszego w tym tygodniu pauzował.

Iskra Jaszkowa DolnaLKS Bystrzyca Górna
Iskra Jaszkowa Dolna   LKS Bystrzyca Górna
2018-03-24, 17:00:00

Statystyki przedmeczowe »

Zjednoczeni Żarów - Orzeł Lubawka
Zdrój Jedlina Zdrój - Granit Roztoka
Victoria Tuszyn - Pogoń ZEM Duszniki
Iskra Jaszkowa Dolna - LKS Bystrzyca Górna
Zamek Kamieniec Ząbkowicki - MKS Szczawno Zdrój
Grom Witków - Skałki Stolec
Victoria Świebodzice - Kryształ Stronie Śląskie
Piast Nowa Ruda - Piławianka Piława Górna

pon.

Miejsce na Twoją
REKLAMĘ

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.